Краща в усьому світі!

Наша команда

Команда дитячого ігрового простору KID CITY – це колектив професіоналів, які щоденно працюють, щоб ваше перебування в ігротеці (будь це ігрове дозвілля чи проведення дня народження) було комфортним, приємним та цікавим.

Наші основні пріоритети – це круті розваги для дітей та можливість відпочинку для батьків. Ми невпинно працюємо над тим, щоб маленьким бешкетникам завжди було цікаво навідуватися до нас, а батькам – відчувати себе розслаблено та затишно.

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте не тільки увагу до ваших потреб та побажань, але й щирість, зацікавленість в максимальному результаті, чесний та порядний підхід до справи.

Евгения
Євгенія
Автор ідеї та керівник, мати двох дітей

Досвід роботи до KID CITY: спеціаліст з маркетингу, бренд-менеджер, керівник проектів у будівельній галузі.

Зона відповідальності в компанії: керівництво мережею ігротек, розроблення стратегії зростання, розвиток та розширення послуг, організаційний супровід дитячих свят.

Хобі: сноубординг, великий теніс, читання.

Що надихає вас у житті: відчуття, що наша справа робить людей щасливими, власні досягнення, дозвілля з дітьми, подорожі.

Якими принципами керуєтеся у роботі? Для мене є важливим емпатичний сервіс, принципи взаємоповаги та порядності, досягнення максимального результату для кожного гостя, який до нас звернувся.

Який вислів максимально точно відображає вашу життєву позицію?“Impossible is nothing”. Чим неймовірніша мета, тим більше мене це мотивує.

Ганна та Анастасія
Адміністратори рецепції на Островського

Зона відповідальності в компанії: зустріч гостей, організаційна допомога під час ігрового дозвілля та проведення дитячих свят.

Хобі

 • Ганна: олівцева і пастельна графіка, ілюстрація, створення декоративних квітів, художні експерименти, кремоваріння та йога.
 • Анастасія: читання книг, вивчення графічних редакторів та smm, волонтерство.

Якими принципами керуєтеся у роботі?

 • Ганна: Я завжди вибираю справу, якій я можу віддатися цілком і з усією відповідальністю. Мені важливо працювати в команді, яка вкладає душу в свою справу.
 • Анастасія: Дрібниць не буває, кожна дрібниця важлива.
Евгения
Анна
Олена та Вікторія
Адміністратори рецепції на Червоному Камені

Зона відповідальності в компанії: зустріч гостей, організаційна допомога під час ігрового дозвілля та проведення дитячих свят.

Хобі

 • Олена: психологія, читання книг, бадмінтон, співання для душі.
 • Вікторія: катання на лижах, похід в гори, спорт.

Якими принципами керуєтеся у роботі?

 • Олена: Для мене робота - це місце, де я розвиваюсь. Наприклад: комунікація з керівництвом та колективом, побудова конструктивного діалогу з гостями, вирішення питань в роботі, робота над помилками.
 • Вікторія: відноситися до роботи зі всією відповідальністю, любити та поважати людей.
Іванна та Віолетта
Плеймейкери, ведучі дитячих свят

Зона відповідальності в компанії: супровід ігрового дозвілля дітей, підготовка та проведення дитячих свят.

Хобі

 • Іванна: розпис одягу.
 • Віолетта: у вільний час готую нові смачні страви, вивчаю іноземні мови, граю на синтезаторі.

Якими принципами керуєтеся у роботі?

 • Іванна: Головне - це щирість з дітьми, адже вони все відчувають. Також для мене є важливою безпека, порядок та чистота.
 • Віолетта: Треба не просто бути присутнім на святі, треба "бути у святі", наче це все для тебе. І тоді буде нереальна енергія, що буде заряджати всіх навкруги.
Иванна