Кріо шоу

Чи любите ви досліди та експерименти?

Всі діти, звичайно, дадуть відповідь "ТАК"! Кріо-шоу або, по-іншому, шоу з рідким азотом стане відмінним доповненням до будь-якої святковій програмі! Адже це цілих 30 хвилин неймовірно цікавих експериментів, в яких кожен гість свята зможе взяти найактивнішу участь!

Кріо-шоу - це не просто захоплююче і пізнавально, це ще й дуже красиво! Найголовніше - встигнути зробити яскраві фотографії, поки юні хіміки будуть проводити свої перші досліди. Замовивши наше кріо-шоу на дитяче свято, ви побачите миттєве закипання і нуртування води без кип'ятіння, спробуєте морозний сніданок та переконаєтеся, що пінну вечірку можна організувати в лічені секунди.

Що входить в програму шоу?

 • виступ тривалістю 30-40 хвилин;
 • морозний сніданок та дихання дракона;
 • подарунок морозної квітки;
 • вогняні трюки;
 • пінна вечірка;
 • повітряна пушка;
 • інтерактивна частина.

Скільки коштує?

Вартість кріо шоу становить 1700 грн.

Вона містить в собі:

 • шоу з рідким азотом;
 • реквізит та оснащення;
 • роботу ведучого.

Будемо раді подарувати вашим іменинникам та гостям це цікаве дозвілля!

 

Наукове кріо шоу для дітей

Не знаєте, чим ще здивувати улюблене чадо?

Давайте веселитися по науковому! І допоможе в цьому наукове захоплююче кріо шоу Дніпро.

Якщо замовити хімічне шоу для дітей, воно не тільки дозволить відмінно розважитися, але і дасть нові корисні наукові знання.

Хімічне уявлення органічно доповнить будь-який захід. Всі гості можуть активно брати участь в хімічній програмі кріо шоу.

Наукове кріо шоу не просто цікаве, воно дуже ефектне і красиве!

Маленькі хіміки зможуть провести хімічні експерименти з рідким азотом самостійно, під науковим керівництвом хіміка професора кріо шоу, і в завершенні отримати наукові подарунки. Зрозуміло, хімічне шоу для дітей Дніпро на сто відсотків безпечно для хіміків кріо шоу.

Якщо кріо шоу замовити Дніпро, ви отримаєте безпрограшна рішення для дітей різної вікової категорії, а дорослим буде не менш цікаво.

 

Як проходить хімічне шоу

Наукове шоу для дітей Дніпро проходить під керівництвом досвідчених аніматорів, які дають доступні і розгорнуті пояснення до кожного етапу кріо шоу. Наукове шоу Дніпро включає в себе веселі хімічні конкурси та ігри.

Кожне наше хімік шоу - яскраве, неповторне і адаптовано під вік і інтереси учасників. На кріо шоу для дітей Дніпро ніхто з гостей не буде нудьгувати в стороні! Наукове шоу буде цікавим і зрозумілим і для малюків, і для хіміків підлітків. Дорослі можуть також взяти активну участь, перевіряючи свої знання і підтримуючи хлопців.

В процесі кріо шоу малюки, як справжні хіміки, проводитимуть хімічні досліди з азотом і дізнаватися його хімічні властивості, побачать дивовижні метаморфози з участю льоду і вогню, і власноруч приготують смачне морозиво.

Маленькі хіміки в кріо шоу поспостерігати, як предмети миттєво робляться твердими і тендітними, наче зі скла, і потім розбиваються на безліч осколків. Навчаться зберігати холод в хімічному посудині і перетворювати газ в воду, робити м'які предмети твердими. На завершення хімічної програми кріо шоу хіміків чекає грандіозний, але зовсім не страшний азотний вибух.

Наше наукове уявлення дозволить кожному початківцю хіміку відчути світ наукових відкриттів і стати володарем холоду.

Кожна хімічна програма відрізняється за складністю, тривалістю, наповненню. Це дозволяє батькам вибрати оптимальний за ціною і змістом варіант кріо шоу для маленьких (або не дуже) хіміків.

Замовити хімічне подання до Дніпрі дуже просто - тільки зателефонуйте, і ми організуємо наукове святкове хімічне захід з урахуванням всіх ваших побажань.

 

Хімічне наукове кріо шоу від Kidsity - переваги

Якщо ви вирішите замовити у нас наукову хімічну програму, то отримаєте наступні переваги кріо шоу:

 • Шоу хімік повністю безпечно, його можна замовити для проведення практично в будь-якому місці;
 • Хімік шоу Дніпро цікаве і видовищне, це не просто ігри, конкурси і фокуси, а професійне продумане хімік уявлення, яке слід замовити.
 • Кріо шоу юний хімік дозволяє самостійно проводити наукові експерименти. У деяких випадках хімікам потрібна допомога дорослих, і малюкам дуже подобається займатися кріо шоу з батьками.
 • Наукові експерименти і кріо шоу для маленьких хіміків корисно з точки зору розвитку: ми не тільки розважає дітей, а й знайомимо їх з науковими фактами.
 • Наукове хімічне уявлення замовити для юних хіміків від Kidsity - це отримати розвиваючу хімік програму, яка не має аналогів.

Поспішайте замовити хімічне уявлення для дітей, подаруйте їм прекрасні спогади і позитив!